n11 Satış mağazasından indirimli  kredi kartı ile ürün almak için

Alışverişin Uğurlu Adresi

https://urun.n11.com/meyve/gilaburu-meyvesi-gilaboru-P201211551

Gilaburu meyvesi ile ilgili, ABD ilaç departmanı olan United States Pharmacopoeia tarafndan birkaç yıl önce onaylanan bu madde sıvı özü,bileşik tentür ve bileşik iksir formlarında üretilmekte her tür sinirsel rahatsızlık ve halsizlik durumu efektif olmak üzere her tür kramp, spazm, nöbet ve tetanozda ayrıca kalp rahatsızlığı çarpıntı ve romatizmaya karşı başarıyla kullanılmaktadır.
Kaynak: www.botanical.com

Gilaburu meyvesi’ni kimler kullandı ve hangi  faydaları buldu:

· Böbrek ve safra taşı rahatsızlığı olanlar kullandı % 65 olumlu sonuç görülmüştür.

(şiddetli ağrılarının hafiflemesine yardımcı oldu, çoğu kişi böbrek taşlarından kurtuldu)

· Prostat rahatsızlığı olanlar

· İdrar yolları iltihaplarında

· Vücüttaki ödeme atar , yüksek ürenin düşmesine  yardımcı olmuştur.

 Prof.Dr. Ahmet Aksoy un yaptığı araştırmalar da kanser önleyici ve mikrop öldürücü özelliği bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Böbrek ve Böbrek Taşı Tedavisi :

Gilaburu meyvesi, halk arasında böbrek hastalıklarının tedavisinde ve böbrek taşının düşürülmesinde yaygın olarak kullanılır. Böbrek taşlarının bütün cinsleri asılları itibarıyla suda çözünmeyen kalsiyum tuzu olup bu tuz oluşumunu yerinde eritecek bir ilaç bulunmadığından dolayı lazer, ses dalgası vs. gibi yollarla böbrek taşı fiziksel olarak parçalanıp yerinden oynatılarak düşürülmeye çalışılmaktadır (diğer bir yöntem açık operasyondur). Ve bu yöntemler hastaya aşırı ağrı- sancı vermenin yanında kalıcı yan tesirleri olan yöntemlerdir. Gilaboru ise böbrek taşını, diğer usullerde ( lazer. vs. ) olduğu gibi; fiziksel parçalama yöntemi ile değil kimyasal çözünme ile yok ettiğinden dolayı ne taş çözünürken nede idrar ile birlikte atılırken hasta ağrı sancı hissetmez. Taşın oluşum süreci tersine işleyerek, taş tamamen erir ve idrar ile birlikte kimyasal madde olarak atılır. gilaburu meyvesi bir hafta içerisinde 6 – 8 mm böbrek taşı erite bilmektedir. Gilaburu ayrıca böbrek tembelliğine ve bazı cins böbrek kistlerine de iyi gelmektedir.

Not:  Sertliğinden dolayı lazerinde kıramadığı kristalize cins böbrek taşını Gilaburu meyvesinin suyu’ da eritemeyebilir. Bu cins taş ile karşılaşma riskimiz %4-5 civarındadır.

Prostat ve idrar yolu hastalıkları :

Gilaburu, idrar kanalını genişletme özelliği ile mesanenin bir seferde ve kolaylıkla boşalmasını sağlar. Gece ve gündüz sık tuvalete çıkmayı azaltır. İdrar kanalındaki iltihaplanmaları temizler. İdrar kanalındaki daralma ve boğumları açar, idrar zorluğu ve yanmalarına karşıda son derece etkili ve tedavi edicidir.Kaynak: www.purplesage.org.uk

Adet zorluğu ve düzensizliğine karşı çok etkilidir. Spesifik olarak Kramp, yumurtalık ve rahim kası rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır. Rahmi rahatlatır. Böylece adet görme krampları sona erer ayrıca Mensturasyondan kaynaklanan ağrıları azaltır. Düşük durumu/ tehlikesinde kullanılır. Damar genişliğini düzenlemesinden dolayı adet dönemlerinde aşırı kan kaybını ve menapozda ki kanamaları azaltır.     Kaynak:www.purplesage.org.uk

Gilaboru yatıştırıcı, damar genişliği düzenleyici, iskelet ve kas rahatlatıcı , kalp güçlendirici etkiye sahiptir. Gilaboru ” Visceral” gerilim / Tansiyon için çok etkilidir. Kas gerilimini azaltır ve spazmları engeller. Hipertansiyonda Cardiovascular sistemini rahatlatır ve tansiyon rahatsızlığından kaynaklanan kabızlığı engeller. Harici kullanımda kramp ve kas gerilmesini rahatlatır. Bazı migren vakalarında da yardımcı olabilir.
Kaynak: www.purplesage.org.uk

Not: Gilaboru meyvesinin faydalarını yazdığımız  rahatsızlıklar için etkisi yüzde yüz değildir. Yukarda yazılan faydaları halk arasında bilinen faydaları, kullanan kişilerin belirtmiş olduğu yorumlar ve yapılan çeşitli araştırmalar doğrultusunda belirtilmiştir.ilgili kanunlar gereği şifalı bitkilerin rahatsızlıklara iyi geldiğinin belirtilmesi yasaktır.  Şifa olmasını dileriz.

4077 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN un 16. MADDE sinde Reklam veren, ticari reklam veya ilanda yer alan somut iddiaları ispatla yükümlüdür.

Yukarda belirtilen kanun maddesi uyarınca GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI Tüketicin Korunması ve Piyasa Gözetim Genel Müdürlüğü  tarafından internet üzerinden ticari amaçla yayın yapan web siteleri denetlenmektedir. 2006 yılından bu zamana kadar web sitemiz üzerinden gilaboru meyvesi satışı yapmaktayız, şu zamana kadar aşağıda yazdığımız rahatsızlıklar ile ilgili yüzlerce kişi gilaboru yu kullanarak fayda görmüştür.

Bu kişilerin adres, telefon bilgileri, ilgili bakanlık tarafından istenmesi halinde bildirilecektir.